Çakma Matbaacılık ile brnckvvtmllttrhaberi Yapılır mı ?

La anlamayirum şu revizyon işuni,çakmayi haçan bu beyun (varsa habu kafada beyun).
Evet üst kısımdan bişey anlamadığınızı bende anlamadım desem anlamayacağınızdan dolayı revizyon ile organize matbaacılık kullanın anlayın huh.Haçan sen baa ne sorayisun haçan sen çimsun sen çimlerdensun ?
Çakma Matbaacılık ile brnckvvtmllttrhaberi Yapılır mı ?
Haçan tabi yapilur neden yapilmasun daa ha bu nedur dersen çakma matbaacılık'tir daa.
Evet üst kısım ful sallama,atmasyon,sallama çay v.b.. kıvamındadır ...

32 gündür eylem yapan işçilerle hükümet masaya oturuyor. Revizyon ve hükümet uzlaş kurulu kuruyor.
El konulan Egebank'ı usulsüz işlemlerle zarara uğrattıkları öne sürülen bankanın eski sahibi Y. Murat Demirel'in de aralarında bulunduğu 67 sanığın yargılandığı dava kapsamında hazırlanan bilirkişi raporunda şok tespiti revizyon ile organize matbaacılık sitesi yaptı.
Elazığ’da son iki ayda MOBESE kameralarına takılan kazalar, kazaların kurallara uyulmadığında ortaya çıktığının açık göstergesi. İşte göz göre göre meydana gelen kazalardan görüntüler.brnckvvtmllttrhaberi sitelerini kızdırmaya devam ediyor.
İstanbul'da kentin Avrupa yakasında başlayan kar yağışı akşama doğru Anadolu yakasında da görülecek. İstanbul'da hayatı felçe uğratacak bir kar yağışı bekleniyor mu? Meteoroloji'nin bu soruya cevabı:

Revizyon ile Organize Matbaacılık brnckvvtmllttrhaberi yarışması yarışmacılarına saygılar demek oldu.

0 yorum:

Yorum Gönder

Revizyon Uyarıları

Revizyon ile Organize Matbaacılık brnckvvtmllttrhaberi Yönetimi olarak önemli bir konuya imza atmış bulunmaktayız sitemizdeki tüm Revizyon ile Organize Matbaacılık brnckvvtmllttrhaberi makaleleri sitemize ait olup kopyalanması kesinlikle yasaktır.! | Revizyon ile Organize Matbaacılık brnckvvtmllttrhaberi Yönetimi